SEARCH:

Súťaž: hľadáme logistického superhrdinu

Ďalší ročník súťaže o výlet na okruh F1 a stretnutie s Nicom Rosbergom a Lewisom Hamiltonom práve štartuje! Logistická spoločnosť DB Schenker, MERCEDES AMG PETRONAS Formula OneTM Team a časopis “YAEZ” vyhlásili pokračovanie súťaže o najlepší kreslený komiks s témou logistiky.

Do súťaže sa môžu zapojiť žiaci druhého stupňa základných škôl z celej Európy, vo veku 11-16 rokov.

Prvou cenou je výlet na okruh Formula 1 v Barcelone, kde sa pri troche šťastia víťaz stretne aj s najväčšími hviezdami tímu. Zároveň sú pre víťaza i ďalších troch súťažiacich pripravené darčekové predmety podpísané Nicom Rosbergom a Lewisom Hamiltonom.

superheros192_108Komiks môžu nadviazať na dobrodružstvá logistického superhrdinu „ScanMana“  alebo môže opisovať úplne nový príbeh – pokojne nechajte deti popustiť uzdu fantázii. Jedinou podmienkou je, že príbeh komiksu musí súvisieť s logistikou.  Návrhy treba zaslať najneskôr do 31. decembra 2016 mailom alebo poštou na adresu:

Schenker Deutschland AG

Zentrale Personal/Führungskräfteentwicklung Competence Center for HR Marketing,

Linda Afsaoui

Langer Kornweg 34 E,

65451 Kelsterbach

Germany

Viac informácií o súťaži a podmienkach môžete NÁJSŤ TU.

Prosíme všetkých, ktorí sa zapoja do súťaže, aby na zadnú stranu ich komiksu uviedli svoje celé meno, adresu a názov školy, ako aj kontaktné údaje. Ak zasielate prihlášku mailom, prosím uveďte tieto informácie do správy.

Víťazka minulého ročníka s Nicom Rosbergom

Víťazka minulého ročníka s Nicom Rosbergom

Zaslaním komiksu súhlasia rodičia alebo zákonní zástupcovia dieťaťa s uložením a ďalším použitím osobných údajov dieťaťa na účely súťaže a zároveň s publikovaním prihláseného komiksu a jeho využitím v marketingovej komunikácii DB Schenker.

Zdroj: logistics-newsfeed.com