SEARCH:
 

Naše služby

CESTNÁ PREPRAVA

Vnútroštátna a medzinárodná preprava s využitím čiastočnej alebo celej kapacity vozidla. Od kusových zásielok po celé kamióny, vždy výhodne a spoľahlivo

VIAC O CESTNEJ PREPRAVE

ŽELEZNIČNÁ PREPRAVA

Rozsiahly vozový park a jedna z najväčších železničných sietí sveta. Veľké objemy tovarov za skvelé ceny zasielané po celej Európe a Ázii. Vysoká bezpečnosť a spoľahlivosť prepravy, časová spoľahlivosť transportu.

VIAC O ŽELEZNIČNEJ PREPRAVE

LETECKÁ PREPRAVA

Od najrýchlejšieho leteckého servisu „Biela linka“ až po ekonomickú leteckú prepravu s o niečo dlhším prepravným časom. Vďaka globálnym dohodám s leteckými spoločnosťami pre vás vždy vyjednáme výhodné tarify

VIAC O LETECKEJ PREPRAVE

NÁMORNÁ PREPRAVA

Tovar nakladáme v 800 prístavoch v 130 krajinách sveta. Zabezpečujeme kompletný servis od vyzdvihnutia tovaru a nakládky do kontajnera až po doručenie k príjemcovi, všetko v réžii našich zamestnancov  – pre maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť.

VIAC O NÁMORNEJ PREPRAVE

ZMLUVNÁ LOGISTIKA

Služby zmluvnej logistiky zahŕňajú skladovanie, predmontáž, montáž, sekvencovanie, balenie, štítkovanie, kontrolu kvality, konsolidáciu, manažment vrátok tovaru, popredajnú logistiku a ďalšie úkony.

VIAC O ZMLUVNEJ LOGISTIKE

ŠPECIÁLNE SLUŽBY

Vďaka našim skúsenostiam a veľkosti vás podporíme aj pri neštandardných logistických požiadavkách. Či ide o nadmernú prepravu, veľtržnú logistiku, logistiku pre športové podujatia alebo čokoľvek iné.

VIAC O ŠPECIÁLNYCH SLUŽBÁCH

SPOLOČNOSŤ DB SCHENKER

Sme číslo 1 v pozemnej preprave tovaru v rámci Európy.

Našim pôsobiskom je však celý svet. Prepravíme vaše zásielky kamiónmi, vlakmi, lodnými kontajnermi alebo letecky. Či potrebujete prepraviť jednu paletu alebo nadrozmerný náklad, v DB Schenker sa postaráme o bezpečné doručenie bez komplikácií.  Vďaka nášmu know-how sme už rokmi overeným logistickým partnerom pre firmy z rôznych priemyselných sektorov, ako napríklad z automobilového, spotrebného, či elektrotechnického priemyslu.

VIAC O DB SCHENKER

Máte záujem o prepravu svojho tovaru, alebo naše logistické služby? Pripravíme vám ponuku prepravy na mieru.