SEARCH:
 

Preprava tovaru do a z Českej republiky

Množstvo slovenských firiem obchoduje s partnermi z Českej republiky alebo dokonca na jej území priamo pôsobí. Spoločnosť DB Schenker aj im ponúka spoľahlivé partnerstvo v oblasti prepravy zásielok do Českej republiky s maximálnou flexibilitou a bohatým balíčkom súvisiacich služieb. A to aj vďaka vybudovanej lokálnej logistickej sieti s 19 vlastnými pobočkami, 100 000 m2 skladovacích plôch a viac než tisícke vlastných zamestnancov.

 

DOPYTOVÝ FORMULÁR KONTAKTUJTE NÁS

Cestná preprava do Českej republiky

Najvyužívanejším spôsobom prepravy zásielok do Českej republiky je samozrejme cestná preprava. Tú realizujeme v dvoch základných modeloch:

Zberná služba DBSCHENKERsystem

  • Preprava vhodná pre kusové alebo paletové zásielky maximálnej hmotnosti 2 500 kg, s maximálnou hmotnosťou jedného kusu do 1 200 kg a rozmermi do 240x180x200 cm
  • Doručenie už do 2 dní od prevzatia zásielky, ktoré realizujeme každý pracovný deň
  • Platné fixné cenníkové ceny
  • Sledovanie zásielky online
  • Možnosť bez príplatku poskytnúť vozidlo s hydraulickým čelom

 

Celovozová a dokládková preprava DBSCHENKERdirect

  • Vhodná pre väčšie zásielky, kedy je pre jedného klienta vyčlenená celá kapacita vozidla, prípadne čiastočná kapacita
  • Doručenie už na druhý deň od prevzatia zásielky
  • Cena na mieru klientovi
  • Možnosť prispôsobiť deň a čas doručenia, prípadne poskytnúť na prepravu vozidlo so špeciálnym vybavením

Železničná preprava do Českej republiky

Možným riešením prepravy objemnejších zásielok do Českej republiky je využitie železnice. Vďaka nášmu osobitnému postaveniu na európskom dopravnom trhu vám vieme poskytnúť zaujímavé riešenie prepravy tovarov železnicou, a to ako na pravidelnej báze, tak aj nárazovo. Súčasťou našich služieb je aj zabezpečenie rozvozov a zvozov tovarov, nakládka a vykládka, či prípadné skladovanie.

Cross trade preprava

DB Schenker zabezpečuje aj tzv. cross trade prepravu, kedy je tovar prepravovaný do Českej republiky z iného štátu (alebo naopak, napr. z Českej republiky do Nemecka), ale platca má sídlo na území Slovenskej republiky. Toto riešenie je ideálne pre slovenské firmy, ktoré vykonávajú svoju činnosť v Českej republike.

Máte záujem o prepravu svojho tovaru, alebo naše logistické služby? Pripravíme vám ponuku prepravy na mieru.