SEARCH:
 

Preprava tovaru do a z Holandska

Holandsko je frekventovanou európskou dopravnou križovatkou, ktorú pretínajú cesty mnohých tovarov. Na jeho území sa totiž nachádzajú najväčšie európske  prístavy s obrovským významom pre medzinárodnú námornú dopravu. Pokiaľ aj vy potrebujete dopraviť vaše zásielky  z lodného terminálu v Holandsku alebo hľadáte partnera na prepravu zásielok do Holandska, DB Schenker je tou správnou voľbou.

Na území Holandska sme jasnou jednotkou na lokálnom dopravnom trhu, kde zamestnávame až 3 200 zamestnancov v 22 pobočkách.

 

DOPYTOVÝ FORMULÁR KONTAKTUJTE NÁS

Cestná preprava

Pri cestnej preprave do Holandska ponúkame riešenia  pre zásielky s menším objemom, systémom zbernej služby DBSCHENKERsystem ale aj dokládkovú a celovozovú prepravu DBSCHENKERdirect.

Železničná preprava

DB Schenker zabezpečuje pravidelné aj jednorazové prepravy zásielok do Holandska prostredníctvom železnice. Táto forma je ideálna pre veľkoobjemové zásielky či pre zásielky adresované do lodných prístavov na ich následné preloženie na nákladné lode. Okrem samotnej dopravy zabezpečujeme aj potrebnú manipuláciu so zásielkou vrátane zvozu a rozvozu, nakládky a vykládky, či skladovania.

Námorná preprava

DB Schenker pre svojich klientov zabezpečuje aj kompletné riešenie prepravy zásielok do prístavov a ich následnej námornej prepravy z Holandska do severnej Ameriky a Ázie, prípadne opačným smerom.

Ďalšie služby

Okrem vyššie uvedených služieb v oblasti prepravy tovarov vám ponúkame aj:

  • Prepravu nadrozmerných a nebezpečných tovarov
  • Leteckú prepravu
  • Služby spojené s prepravou na veľtrhy, výstavy a iné podujatia
  • Pripoistenie tovarov
  • Skladovanie
  • Prípravu podkladov pre hlásenia INTRASTAT

Máte záujem o prepravu svojho tovaru, alebo naše logistické služby? Pripravíme vám ponuku prepravy na mieru.