SEARCH:
 

Preprava tovaru do a z Nemecka

Využite aj vy na prepravu zásielok do Nemecka lídra v oblasti logistiky na lokálnom trhu, spoločnosť DB Schenker. V Nemecku máme vybudovanú sieť až 100 pobočiek, v ktorých zamestnávame viac než 16 000 ľudí. Navyše, vďaka prepojeniu so spoločnosťami Deutsche Bahn a DB Cargo vám dokážeme poskytnúť nielen prvotriedny servis, ale aj výhodné ceny a flexibilitu pri využití akéhokoľvek typu dopravy.

 

DOPYTOVÝ FORMULÁR KONTAKTUJTE NÁS

Služby v oblasti cestnej prepravy tovarov do Nemecka

Z dôvodu relatívnej blízkosti Nemecka je najvyužívanejším spôsobom prepravy zásielok do Nemecka cestná doprava. Tú vám ponúkame v dvoch základných programoch:

Zberná služba DBSCHENKERsystem zabezpečuje štandardnú prepravu kusových alebo paletových zásielok do Nemecka s maximálnou hmotnosťou celej zásielky do 2 500 kg, hmotnosťou jedného kusu do 1 200 kg a s maximálnymi rozmermi 240x180x200 cm. Preprava je realizovaná na základne platného cenníka. Vyzdvihnutie zásielky je možné každý pracovný deň, pričom prepravný čas sa pohybuje od 2 do 4 dní. Za príplatok je možné doručenie v zvolený deň, na požiadanie bez príplatku poskytujeme vozidlo s hydraulickým čelom pri nakládke i vykládke.

Celovozová a dokládková preprava DBSCHENKERdirect je vhodná pre väčšie zásielky, kedy je pre ne vo vozidle vyčlenený celý priestor, resp. jeho čiastočná kapacita. Výhodou je kratší prepravný čas už do 1-2 dní individuálny výpočet ceny. Samozrejmosťou je doručenie v konkrétny deň a čas či zabezpečenie vozidla so špeciálnym vybavením.

Železničná preprava do Nemecka

Ekologicky a ekonomicky výhodnou alternatívou cestnej dopravy pri preprave väčších zásielok do Nemecka je práve železničná doprava. Tú vám dokážeme výhodne zabezpečiť ako pravidelne, tak aj nárazovo. Vďaka osobitnému postaveniu našej materskej spoločnosti Deutche Bahn na európskom železničnom trhu vám vieme poskytnúť prvotriedny servis, výhodné a flexibilné podmienky a bezkonkurenčnú cenu. Zabezpečíme vám preto kompletný balíček služieb od samotnej prepravy, zvozov a rozvozov, tranzitnú manipuláciu a handling na termináloch až po iné doplnkové úkony či skladový manažment.

Letecká preprava zásielok do Nemecka

Okrem cestnej a železničnej dopravy ponúkame aj letecký servis spojený s prepravou zásielok do Nemecka. Váš tovar dokážeme dopraviť a zabezpečiť jeho nakládku/vykládku na všetkých nemeckých letiskách vrátane menších lokálnych.

Doplnkové služby

K všetkým ponúkaným možnostiam prepravy zásielok do Nemecka sú dostupné aj nasledujúce doplnkové služby:

  • Preprava nadrozmerných nákladov a nebezpečných tovarov
  • Preprava na výstavy, veľtrhy alebo iné špeciálne podujatia
  • Skladovanie tovarov
  • Možnosť pripoistenia zásielok
  • Vypracovanie podkladov pre hlásenia INTRASTAT

Máte záujem o prepravu svojho tovaru, alebo naše logistické služby? Pripravíme vám ponuku prepravy na mieru.