SEARCH:

SEMINÁR DB CARGO:
SLOVAKIA SHUTTLE ŽILINA – HALLE

> Registrovať

POZVÁNKA NA SEMINÁR DB CARGO: SLOVAKIA SHUTTLE ŽILINA – HALLE
Pravidelná linka Slovensko – Nemecko až 6x do týždňa.

Vážený zákazník, vážený obchodný partner,

aktuálna situácia v logistickom priemysle, kedy vznikajú nepredvídateľné situácie, núti spoločnosti uvažovať o využívaní alternatívnych spôsoboch zabezpečenia plnej funkčnosti ich dodávateľského reťazca. A súčasne poskytovatelia logistických služieb prichádzajú s efektívnymi alternatívami, ktoré dokážu minimalizovať riziká v jednotlivých typoch prepráv.

Železničná preprava je práve takouto spoľahlivou a ekologickou alternatívou, ktorá umožní vašej spoločnosti efektívne fungovanie dodávateľského reťazca bez rizík.

V mene našej partnerskej spoločnosti DB CARGO si vás dovoľujeme pozvať na online seminár venovaný možnostiam železničnej CARGO prepravy a novej pravidelnej linke medzi Slovenskom a Nemeckom, ktorý sa bude konať 10. júna 2021.

Priame spojenie nákladným vlakom SLOVAKIA SHUTTLE vypravuje DB CARGO zo Žiliny 6 x do týždňa do cieľovej stanice v nemeckom meste Halle. Toto vlakové spojenie je priamo napojené na celoeurópsku prepravnú sieť.

10. jún 2021

ONLINE MS Teams workshop

10:00 -11:00

Registrácia

Zaregistrujte sa na online seminár SLOVAKIA SHUTTLE a získate možnosť vyhrať palivovú kartu. Po vyplnení krátkeho dotazníka a potvrdení vašej registrácie vám bude zaslaná elektronická pozvánka na MS Teams stretnutie. Zo všetkých zúčastnených budeme po skončení mítingu losovať 2 účastníkov, ktorí získajú predplatenú palivovú kartu OMV s kreditom 50€ na nákup paliva a spotrebného tovaru na čerpacích staniciach OMV na území SR.

Tešíme sa na stretnutie s vami.


  ÁNONIE


  ÁNONIE


  ÁNONIE


  ÁNONIE


  ÁNONIE


  ÁNONIE


  ÁNONIE


  ÁNONIE

  1-5 FCL týždenne6-10 FCL týždenneviac ako 11 FCL týždenneneviem odpovedať...


  ÁNONIE


   ÁNONIE


   ÁNONIE


   ÁNONIE


   ÁNONIE


   ÁNONIE


   ÁNONIE


   ÁNONIE


   ÁNONIE

   1-5 FCL týždenne6-10 FCL týždenneviac ako 11 FCL týždenneneviem odpovedať...


   ÁNONIE

   Kontakty

   SCHENKER s.r.o.
   Kopčianska 94
   85101 Bratislava, Slovensko

   Cenové ponuky, info o službách:
   +421 2 6829 3147
   sk.customerservice@dbschenker.com