SEARCH:

Vyhraj deň s tímom F1

Súťaž „Hľadáme komiksového superhrdinu“ je späť. Zapojte sa a vyhrajte jedinečný deň s hviezdami F1 – Lewisom Hamiltonom a Valtteri Bottasom.

DB Schenker spolu s Mercedes – AMG Petronas Motosport a magazínom YEAZ pokračujú v ďalšom ročníku súťaže pre mladých kreatívcov  z celej Európy, vo veku 14-19 rokov. V súťaži o najlepší komiks opisujúci príbehy superhrdinov ScanMana a ScanGirl sa hrá o naozaj úžasnú cenu – víťaz sa zúčastní tréningu tímu Mercedes – AMG Petronas Motosport počas sezóny v roku 2018 a bude tak môcť vidieť na vlastné oči Lewis Hamiltona a Valtteri Bottasa a celý DB Schenker v akcii.

Aké je zadanie?

Úlohou súťažiacich je vytvoriť jednostránkový komiks, ktorý môže nadviazať na už napísaný úvod príbehu alebo môže opisovať úplne iné dobrodružstvo – pokojne nechajte deti popustiť uzdu fantázii. Jedinou podmienkou je, že príbeh komiksu musí súvisieť s logistikou.

Kto sa môže zapojiť?

Žiaci stredných škôl vo veku 14-19 rokov, z ktorejkoľvek krajiny Európy.

Ako sa prihlásiť do súťaže?

Návrhy treba zaslať najneskôr do 31. decembra 2017 mailom na adresu daniel.dobrovic@dbschenker.com. Prosíme všetkých, ktorí sa zapoja do súťaže, aby do mailu uviedli svoje celé meno, adresu a názov školy, ako aj kontaktné údaje.

Zaslaním komiksu súhlasia rodičia alebo zákonní zástupcovia dieťaťa s uložením a ďalším použitím osobných údajov dieťaťa na účely súťaže a zároveň s publikovaním prihláseného komiksu a jeho využitím v marketingovej komunikácii DB Schenker.

Viac informácií o súťaži a úvod príbehu môžete NÁJSŤ TU.

Zdroj: Schenker AG